پیام فرستادن
خانه

Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

 

Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd.در سال 2006 در چین به عنوان تولید کننده قطعات تراکتور کشاورزی تاسیس شد.
از آن زمان و در کل این دوره، ما در Shengbao به رشد و کسب تجربه و اعتبار در صنعت قطعات ماشین‌آلات کشاورزی ادامه داده‌ایم تا به جایی که امروز هستیم، به مشتریان خود طیف گسترده‌ای از قطعات تراکتور را از برندهای بین‌المللی پیشرو ارائه دهیم.
به عنوان یک تولید کننده قطعات تراکتور، اهداف اصلی Shengbao تولید عالی و کنترل کیفیت دقیق قطعاتی است که می سازیم، بنابراین ما فقط محصولات با کیفیت بالا را می فروشیم.برای انجام این کار، ما یک تیم عالی متشکل از افراد حرفه‌ای داریم و جدیدترین فناوری تولید و یک سیستم ذخیره‌سازی موثر را داریم، به این معنی که می‌توانیم بهترین خدمات و مراقبت را برای مشتریان در سراسر جهان تضمین کنیم.

 

چین Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت 0

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

چین Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

هر یک از اعضای تیم هدف و شخصیت متفاوتی دارند، اما در کل، ما یک هدف مشترک داریم.

ما به خودمان ایمان داریم، به شرکایمان اعتماد داریم، به رویاپردازی ادامه می دهیم

 

چین Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

تیم شرکتی ما متشکل از افراد جاه طلب با ارزش های شرکتی یکسان است.این کار سخت کل تیم است که دستاوردها و پیشرفت های امروز را خواهد داشت.
با روحیه تیمی مسئولیت پذیری، استحکام و همکاری، ما راسخ معتقدیم که می توانیم محصولات رضایت بخشی را به مشتریان جهانی ارائه دهیم.

 

چین Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت 2

Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd. Guangzhou Shengbao Agricultural Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 50~100

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Main Business: Machinery Parts

Production Line: Above 10